Stylizacja paznokci w Kielcach

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie na paznokcie w Kielcach, to odpowiedź jest tylko jedna - do Mariola Bednarska Beauty Bar! Paznokcie Kielce - wśród usług związanych ze stylizacją paznokci, znajdziesz manicure hybrydowy, manicure klasyczny i przedłużanie oraz ozdabianie. Każda klientka, która zdecyduje się na zrobienie paznokci w Beauty Barze może być pewna, czy otrzyma profesjonalną, wysokiej jakości usługę, która zostanie wykonana z największą starannością. Zadowolenie naszych klientek jest dla nas najważniejsze, dlatego każda realizacja wykonywana jest z dbałością o najmniejszy szczegół.
Manicure hybrydowy / kombinowany od 110 zł
Babyboomer / French 20 zł
Przedłużanie żelowe paznokci od 170 zł
Uzupełnienie paznokci żelowych (do 3 tygodni) od 150 zł
Korekta paznokci rosnących w dół od 160 zł
Usunięcie stylizacji z innego salonu 60 zł
Usunięcie stylizacji 50 zł

Naprawa paznokcia

od 20 zł

Usunięcie stylizacji + manicure

od 160 zł

Pedicure w Kielcach

Piękne stopy, to zadbane stopy. Gdzie znajdziesz najlepszy pedicure w Kielcach? To proste zaufaj specjalistom z Mariola Bednarska Beauty Bar i ciesz się cudownym pedicure. Gwarantujemy, że hybryda na paznokciach u stóp zachwyci nie tylko Ciebie.
Hybryda na paznokciach u stóp od 120 zł
Pedicure + hybryda na paznokciach u stóp od 170 zł

Manicure męski w Kielcach

Zadbane dłonie są wizytówką nowoczesnego mężczyzny. Każdy mężczyzna powinien dbać o swoje dłonie, tak samo jak dba o włosy, ciało i cerę. W naszym Beauty Bar w Kielcach wiemy o tym doskonale, dlatego w naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny manicure klasyczny dla mężczyzn oraz dla chcących się wyróżnić manicure męski ozdobny - absolutny hit wśród gwiazd sportu, kina i muzyki!
Manicure męski klasyczny 80 zł
Manicure męski ozdobny 120 zł