Nowoczesny gabinet kosmetyczny w Kielcach

Szukasz najbardziej profesjonalnego salonu kosmetycznego w Kielcach, w którym zaopiekuje się Tobą doświadczona kosmetyczka, perfekcyjna stylistka paznokci, najlepsza wizażystka czy też specjalista medycyny estetycznej? Zwracasz uwagę na wyposażenie gabinetu kosmetycznego oraz jego design? Zależy Ci na wygodnej lokalizacji salonu oraz możliwości zaparkowania przed salonem? 

Idealnie trafiłaś! Zapraszam Cię do Beauty Bar Marioli Bednarskiej w Kielcach. 

parallax background
witaj

w Beauty Bar Mariola Bednarska

 
Gabinet kosmetyczny, który w subtelny i profesjonalny sposób wygrywa walkę wygrywa walkę o młody i zadbany wygląd Pań i Panów.

W salonie kosmetycznym Marioli Bednarskiej zadbamy o praktycznie każdy element Twojego wyglądu. O stan Twojego ciała zadba kosmetyczka oraz wyłącznie sprawdzone zabiegi. Stylistka paznokci zaopiekuje się Twoimi paznokciami oraz dłońmi i stopami. Wizażystka gwiazd perfekcyjnie dopasuje makijaż do Twojej kolejnej stylizacji. Linergistka sprawi, że Twoje brwi będą piękne i naturalne.

 

Natomiast specjalista medycyny estetycznej udoskonali, te partie ciała, które sprawiają, że czujesz się mniej atrakcyjnie - m.in. przeprowadzi powiększanie ust czy wypełni zmarszczki.

Oczywiście nie zapominamy o mężczyznach. Oferujemy wiele efektywnych oraz dyskretnych zabiegów dla Panów, jak np. manicure męski, mezoterapia mikroigłowa, wypełniacze, czy wolumetria żuchwy.

Nasz salon znajdziesz w zielonej części Kielc, w enklawie ulicy Klonowej.jesteśmy zespołem profesjonalistów

Zastanawiasz się, co wyróżnia nasz gabinet kosmetyczny od ich?

Przede wszystkim kilkanaście lat doświadczenia w zakresie kosmetyki profesjonalnej, stylizacji paznokci, wizażu, makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej.

Dodatkowo wyróżniają nas bardzo wysokie kwalifikacje. Każdego roku bierzemy udział minimum w dziesięciu szkoleniach specjalistycznych.

Jesteśmy także dumni z gabinetu, który stworzyliśmy. Jego wnętrza to kwintesencja ekskluzywności oraz subtelnej atmosfery.

A atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Na pewno usłyszysz o nas, że oprócz ciała - jesteśmy również terapeutami dusz.

Każdy klient kocha spędzanie czasu na rozmowie z nami, gdyż uwielbiamy słuchać i gwarantujemy dyskretność.

Rezerwacje online

Dlaczego warto?

W Beauty Bar korzystamy z bezpłatnej dla Klientów, aplikacji Booksy - idealnego rozwiązania dla rezerwacji online. Dzięki rezerwacji online masz dostęp do aktualnego kalendarza gabinetu, możesz umawiać wizyty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko telefon lub komputer. Kilka kliknięć i jesteś umówiona! 

01. Rezerwacja to szybki i łatwy system rezerwacji. Na Booksy możesz to zrobić nawet bez zakładania konta. Wybierasz usługę, termin, podajesz nr telefonu. I tylko tyle!

02. Nie musisz czekać na potwierdzenie, oszczędzasz mnóstwo czasu. A dodatkowo, 24h przed wizytą, system wyślę do Ciebie sms z przypomnieniem.

rezerwacja online mariola bednarskarezerwacja online booksy kielce mariola bednarska